پشتیبانی فقط از طریق تلگرام

حذف اهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول ؛ کد دستوری لغو آهنگ پیشواز

حذف اهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول ؛ کد دستوری لغو آهنگ پیشواز

حذف آهنگ پیشواز ایرانسل چگونه است؟ اگر کاربر این اپراتور هستید و می‌خواهید آهنگ پیشواز خود را حذف کنید می‌توانید نحوه انجام این کار و همچنین طریقه حذف آهنگ پیشواز همراه اول را در این مطلب پیدا کنید.

 

tvd3

 

اگر شما نیز بدنبال یک مقاله کامل و البته جامع در زمینه حذف اهنگ پیشواز هستید باما همراه باشید که در ادامه قصد داریم روش های مختلفی که از آنها میتوانید به لغو آهنگ پیشواز برسید را برای شما عزیزان معرفی کنیم .

در این زمینه روش های نرم افزاری با استفاده از کد را نیز بازگو خواهیم نمود. همچنین شما میتوانید نظرات و مشکلاتی که در این زمینه دارید را برای ما در نظرات ارسال کنید.

با پلاسما وب همراه باشید !


لازم به ذکر است بدانید که روش غیر فعال کردن اهنگ پیشواز برای خطوط مختلف انجام خواهد گرفت که در این میان تفاوتی ندارد که از چه پیش شماره ای استفاده میکنید. روش های زیر بطور رسمی توسط اپراتور ها عرضه شده است که میتوانید به صورت رایگان به آنها دسترسی پیدا کنید.

آهنگ پیشواز یا آوای انتظار یکی از خدماتی است که ایرانسل و همراه اول به کاربران خود ارائه می‌کنند.

از ابتدا و به طور پیش‌فرض زمانی که یکی از مخاطبین شما با شماره شما تماس برقرار می‌کند یک صدای بوق از گوشی او پخش می‌شود تا نشان دهد تماس با موفقیت برقرار شده و گوشی شما در حال زنگ خوردن است. اما این صدای بوق ممکن است برای خیلی‌ها جذابیتی نداشته باشد.

به همین دلیل اپراتورهای ایرانسل و همراه اول سرویسی را به کاربران ارائه می‌کنند که با فعال کردن آن می‌توانیم آهنگ مورد نظرمان را جایگزین صدای بوق کنیم. البته شما هر آهنگی را نمی‌توانید مورد استفاده قرار دهید و باید از میان آهنگ‌هایی که به شما ارائه می‌شود یکی را برای مدت مشخصی خریداری کنید.

نحوه فعال سازی این سرویس به طور کامل در وبسایت اپراتورها موجود است، اما حذف آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول چه روندی دارد و چطور می توان آهنگ پیشواز را حذف کرد؟ برای پاسخ به این سوالات همراه ما باشید.

طریقه حذف اهنگ پیشواز ایرانسل

کاربران برای لغو آهنگ پیشواز ایرانسل می‌توانند از ۲ دستور مختلف استفاده کنند. اگر به دنبال غیر فعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل به صورت موقتی هستید کافی است کد GHF را به شماره ۷۵۷۵ ارسال کنید.

اما اگر بخواهید به طور دائمی پروسه حذف آهنگ پیشواز ایرانسل با کد را انجام دهید باید کد ENS را به این شماره ارسال کنید. به این صورت با یک کد می‌توانید کار حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل را انجام دهید.

مطالب پیشنهادی 👌
حالت روح واتساپ چیست؟ آموزش فعالسازی حالت روح در WhatsApp

Irancell mci / حذف آهنگ پیشواز همراه اول

کد غیر فعال سازی آهنگ پیشواز ایرانسل بسته به اینکه بخواهید به صورت موقت یا دائمی این کار را انجام دهید یکی از دو کد GHF یا ENS است. این روش بیشتر از همه برای کسانی کاربرد دارد که به دنبال روش حذف آهنگ پیشواز ایرانسل بدون کد آهنگ هستند؛

زیرا ممکن است به هر دلیلی کد آهنگ را به خاطر نداشته باشید. به این ترتیب می‌توانید سرویس را غیرفعال کنید و دوباره آن را با آهنگ دیگری فعال کنید.

اما اگر کد آهنگ را می‌دانید و نیازی به پیدا کردن کد آهنگ پیشواز ایرانسل خود ندارید می‌توانید برای لغو آهنگ پیشواز ایرانسل کد HZ و در ادامه آن کد آهنگ را به شماره ۷۵۷۵ (برای مثال HZ100100) ارسال و آهنگ مورد نظر را حذف کنید. به این ترتیب اگر به دنبال جایگزینی آهنگ پیشواز ایرانسل باشید می‌توانید یک آهنگ جدید انتخاب کنید یا از صدای بوق پیش‌فرض استفاده کنید.

در مقاله فوق آموزش روش غیر فعال کردن اهنگ پیشواز برای شما عزیزان قرار گرفت که در این زمینه میتوانید به موارد خوبی در زمینه حذف آهنگ پیشواز دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است بدانید اگر در این زمینه مشکلی دارید میتوانید در نظرات باما همراه باشید و سوالات خودرا با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

طریقه لغو آهنگ پیشواز همراه اول

اما اگر عضو همراه اول هستید می‌توانید برای لغو آهنگ پیشواز همراه اول از ۳ روش مختلف پیام‌کوتاه، تلفن گویا و کد دستوری استفاده کنید.

در روش اول کافی است عدد ۵ را به شماره ۸۹۸۹ ارسال کنید. برای حذف آهنگ پیشواز همراه اول از طریق تلفن گویا ابتدا با گوشی با شماره ۹۹۹۰ تماس برقرار کنید و سپس عدد ۲ و دوبار دیگر عدد ۲ را انتخاب کنید و در نهایت یک بار دیگر عدد ۲ را انتخاب کنید.

Irancell mci / لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

در روش آخر برای غیر فعال کردن آهنگ پیشواز همراه اول فقط کافی است کد لغو آهنگ پیشواز همراه اول یعنی #۲۲۳*۱۰* را شماره گیری کنید.

اگر بدنبال روش غیر فعال کردن اهنگ پیشواز هستید باید بدانید که لغو آهنگ پیشواز همراه اول با ایرانسل تفاوت دارد که در این زمینه از کد بکارگیری شده تا روش های ادامه با تفاوت هایی همراه هستند که در آموزش فوق به آنها اشاره شد.

در این مطلب با طریقه حذف آهنگ پیشواز ایرانسل و نحوه حذف آهنگ پیشواز همراه اول آشنا شدیم. از نظر شما استفاده از این سرویس کاربردی دارد و آیا شما تجربه کار با این سرویس را دارید یا خیر؟

مطالب پیشنهادی 👌
افزایش سرعت اینترنت موبایل و راهکارهایی برای بالا بردن سرعت اینترنت گوشی اندروید

چگونه بفهمیم چند تا اهنگ پیشواز داریم؟

در ابتدای این موضوع ابتدا باید هر تعداد آهنگ پیشوازی که مد نظر دارید را خریداری و سپس از کد #۲*۱*۷۷۷* از چپ به راست استفاده میکنید.

آیا روشی برای حذف اهنگ پیشواز ایرانسل بدون کدآهنگ وجود دارد؟

بله در این زمینه شما فقط کافیست کلمه off را به شماره ای که برای خرید آهنگ پیشواز استفاده نموده اید را ارسال کنید.

سخن پایانی

در مقاله فوق آموزش حذف اهنگ پیشواز همراه اول به شما عزیزان آموزش داده شد که در این زمینه میتوانید به کد های یو اس اس دی دسترسی داشته باشید که مستقیما از اپراتور ها در اختیار کاربران قرار گرفته اند.

اگر شما روش غیر فعال کردن اهنگ پیشواز همراه اول به غیر از مورد فوق در اختیار دارید میتوانید آنرا در نظرات برای ما ارسال کنید تا با بررسی و صحت عملکرد در این مطلب قرار گیرد که در این زمینه سایر دوستان نیز امکان استفاده از روش شمارا نیز خواهند داشت.

برای لغو آهنگ پیشواز سیمکارت همراه اول باید بدانید که میتوانید از کلمه off نیز استفاده کنید که در این حالت فقط کافیست به شماره ای که برای خرید آهنگ پیشواز کد ارسال نموده اید کلمه اف را ارسال کنید.

اگر روش حذف اهنگ پیشواز ایرانسل بدون کدآهنگ را بکارگیری میکنید میتوانید آنرا با نام خودتان در نظرات برای ما ارسال کنید تا با عنوان حذف اهنگ پیشواز از ایرانسل من یا روش مد نظر در این مطلب قرار گیرد. لازم به ذکر است که در این مقاله به دو اپراتور همراه اول و ایرانسل اشاره شده است که میتوانید روش مربوط به رایتل و یا اپراتور های مدنظر را برای ما ارسال کنید.

نظر شما در مورد مقاله حذف آهنگ پیشواز همراه اول چیست ؟ آیا روش های لغو آهنگ پیشواز سیمکارت ایرانسل دیگری نیز وجود دارد ؟ در این زمینه میتوانید نظرات خودرا برای ما ارسال کنید. لازم به ذکر است نظرات شما در مورد کد لغو آهنگ پیشواز ایرانسل ۷۵۷۵ بصورت مستقیم تاثیرگذار خواهد بود که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

راستی  امتیاز ستاره ای و حمایت مالی که در پایان این پست هست یادتون نره …🥰

حمایت مالی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.