حمایت از ما !
پشتیبانی فقط از طریق تلگرام

نحوه دریافت کارت دیجیتال واکسن کرونا + لینک ثبت نام

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور اطلاعیه ای، نحوه دریافت کارت رایگان دیجیتال واکسن کرونا برای مسافران خارج از کشور را تشریح کرد.


حمایت مالی


به گزارش پلاسما وب به نقل از وبدا، مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص نحوه دریافت کارت واکسن دیجیتال کرونا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

«بعضی افراد یا سازمان‌ها در ازای مبالغی، نامه یا کارت کاغذی، پلاستیکی یا دیجیتال به زبان انگلیسی خارج از سیستم وزارت بهداشت صادر می‌کنند که فاقد اعتبار است.

طبق اطلاعیه‌ای که به تمامی سفارتخانه‌ها ابلاغ می‌گردد تنها کارت دیجیتال رسمی وزارت بهداشت به آدرس vcr.salamat.gov.ir معتبر است؛ مسافران خارج از کشور با مراجعه به این آدرس می‌توانند ظرف کمتر از ۲۴ ساعت کارت بین‌المللی دیجیتال دریافت کنند که در همه کشورها معتبر است.

بر اساس این اطلاعیه، تزریق و دریافت کارت واکسن در سراسر کشور کاملاً رایگان است و افراد هیچ پولی نباید در ازای تزریق یا دریافت کارت واکسن بپردازند.

گفتنی است، مردم عزیز لطفاً تمامی درخواست‌ها برای دریافت پول در ازای هر خدمتی از واکسیناسیون را بلافاصله به شماره تلفن ۱۹۰ – بازرسی و پیگیری شکایت‌های مردم وزارت بهداشت – اطلاع دهند.»

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
  آیا گوشی های شیائومی در ایران تحریم میشود؟
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.